כותרת
> C;
1/1
מדיניות פרטיות - פודקאסט המנוף

מדיניות הפרטיות של פודקאסט המנוף:

אצלנו, הגנה על פרטיותך היא עניין של כבוד וחשיבות עליונה. אנו מכבדים את הזכות שלך לפרטיות ומתחייבים להגן עליה ולנהוג בשקיפות מלאה לגבי איסוף הנתונים והשימוש בהם. מדיניות זו מפרטת את הפרקטיקות שלנו בנוגע לאיסוף, שימוש ושיתוף מידע אישי, ומבהירה את הזכויות העומדות לרשותך.באינטראקציה עמנו, אנו עשויים לאסוף פרטים כמו שמך, כתובת דוא"ל, מספר טלפון, כתובת ופרטי תשלום, וכן נתונים אודות השימושים והפעילויות שלך באתרנו. מידע זה נאסף במטרה לספק שירותים, לשפר את חווית המשתמש ולהעביר תוכן שיווקי רלוונטי. בחלק מהמקרים, המידע עשוי לשמש למחקר ופיתוח.אנו מקפידים שלא לשתף את המידע האישי שלך עם צדדים שלישיים ללא אישורך המפורש, למעט ספקי שירות חיוניים העוזרים לנו להעניק לך שירותים. כמו כן, ייתכנו מקרים חריגים שבהם נידרש לחשוף מידע זה בהתאם לחוק.לשם הגנה על המידע שלך, אנו נוקטים באמצעי אבטחה מתקדמים למניעת גישה לא מורשית, אובדן או שינוי נתונים. יחד עם זאת, אף שיטת אבטחה אינה חסינה לחלוטין, ולכן לא ניתן להבטיח הגנה מוחלטת.ברצוננו לחדד כי לך הזכות המלאה לעיין במידע האישי שלך, לתקן או למחוק אותו, להגביל את השימוש בו או להעבירו לצד שלישי. כמו כן, אתה רשאי להתנגד לעיבוד הנתונים שלך בכל עת.מדיניות פרטיות זו עשויה להתעדכן מעת לעת. נודיע לך על שינויים משמעותיים בדוא"ל או באתר שלנו.לשאלות והבהרות נוספות בנוגע לפרקטיקות הפרטיות שלנו או למימוש זכויותיך, אנא צור עמנו קשר:
eyalooo@gmail.com, 052-4222058.הננו מחויבים להגן על פרטיותך תוך שמירה על שקיפות מרבית. תודה על האמון שאתה נותן בנו!

מיתוג עסקי: בנה זהות ייחודית שתגרום לך להתבלט מהמתחרים
פודקאסט לעסק שלך: שתף את הידע שלך, בנה מותג חזק לעסק
מובילים את העסק שלך להצלחה!
רועי קולפ ואייל בן סימון הם שני אנשי מקצוע בולטים בתחומיהם

רועי קולפ - יועץ עסקי מנוסה, המתמחה בניהול תזרים המזומנים ותהליכים פיננסיים בחברות ועסקים. בזכות ניסיונו הרב והידע המקצועי שלו, הוא מסוגל לסייע לארגונים בהבנת המצב הכלכלי שלהם ולהציע פתרונות יעילים לשיפור הרווחיות ושגשוגם הפיננסי.

אייל בן סימון - מומחה בתחום שיווק דיגיטלי ומיתוג. מתמחה בבניית אסטרטגיות שיווק מוצלחות, יצירת מיתוג חזק ובניית אתרי אינטרנט אטרקטיביים וממוקדי משתמש. עם הבנה עמוקה בדפוסי ההתנהגות של הצרכנים ובטכנולוגיות השיווק המתקדמות, אייל בן סימון מסוגל לעזור לעסקים להגיע לקהלי היעד שלהם ולהגביר את החשיפה והמכירות שלהם.

הפודקאסט שלנו יקנה לך ידע וכלים יקרי ערך לניהול העסק
אל תחמיץ את ההזדמנות להצעיד את העסק שלך לרמה הבאה
פודקאסט מותאם אישית לעסק שיספק לכם מיתוג והצלחה

להתארח בפודקאסט "המנוף" הוא צעד אסטרטגי מצוין למינוף העסק שלך. תזכו לחשיפה בפני קהל יעד רלוונטי של אנשי עסקים, תבנו מותג יוקרתי ואמינות מקצועית כסמכות מוכרת בתחומך, תקבל תוכן שיווקי איכותי בחינם שתוכל לנצל, ותוכל להפגין את המומחיות והניסיון העשיר שלך במהלך ראיון ערכי - כל אלה יעזרו לך לחזק את המותג העסקי שלך ולקדם את ההצלחה העסקית.

אייל בן סימון ורועי קולפ - שילוב מנצח של ייעוץ עסקי ושיווק דיגיטלי
פודקאסט "המנוף" הוא יצירתם של שני יזמים ומומחי עסקים מצליחים - אייל בן סימון ורועי קולפ.

אייל בן סימון - בעל וותק של 18 שנה בעולמות הדיגיטל, שיווק דיגיטלי, מיתוג ובניית אתרים אפקטיביים. אייל שולט במגוון טכניקות וכלים שיווקיים דיגיטליים, ידוע בעיצוב מותגים בולטים ורהוטים, ומומחה בהקמת אתרים.

רועי קולפ - הוא כריש בתחומי הייעוץ העסקי, ניהול תזרים מזומנים וייעול מכירות בסקטור הקמעונאי. ניסיונו העשיר מאפשר לו להעניק תובנות חדות ופתרונות יצירתיים לאתגרי הניהול העסקיים .

יחד, השילוב של הידע והמומחיות של אייל ורועי מבטיח תוכן עשיר שמספק כלים מעשיים להצלחה עסקית.

עוצב ונבנה ע"י יאלו עיצוב ובניית אתרים